Frekans Makina


TEKNİK MAKİNA MODEL
Firma 1969 yılında kurulmuş olup 37 yıllık geçmişinde imalat, otomotiv, plastik ambalaj, gıda, temizlik, tekstil, arıtma gibi geniş bir yelpazeye yayılan sektörlere

  • Plastik ve alüminyum enjeksiyon kalıpları
  • Trim kalıpları
  • Prototip parça tasarımı
  • Döküm ve model imal
  • Çeşitli kapasite ve tiplerde blower imali
  • Sanayi tipi elektrik süpürgesi çeşitleri imali
  • Hamur açma makinesı imali
  • Difüzör ve debimetre imali
  • Her türlü talaşlı imalat

alanlarında verdiği hizmette gösterdiği başarı ile hak ettiği saygılığı kazanmıştır.
      Bugün üretiminin ana konusu haline gelmiş olan Sanayi tipi elektrik süpürgeleri  ve blower çeşitleri; sanayinin ve günlük yaşamımızın basınçlı hava ve vakum ihtiyacının çok geniş bir yelpazesine hitap edebilmektedir. 30’dan fazla blower çeşiti ve yine blower ile çalışan KURU ve ISLAK-KURU tipindeki Sanayi tipi elektrik süpürgesi üretiminde  bu sektörde Türkiye’de lider firma konumundadır.
       Bu ürünlerin %100’e yakını firmanın kendi imalatı olup herhangi bir yedek  parça ihtiyacında  kargo teslim zamanında  yedek parça elinize ulaşacaktır.
       Firmamız ayrıca istenirse müşteriye müşterinin belirlediği peryotlarda ürününü fabrikamıza gönderdiğinde  çok uygun fiyatlara  genel bir bakım  yapma hizmetini de vermektedir. Böylelikle ürünler çok uzun yıllar boyu problemsiz olarak çalışabilmektedir.
Müşteri ve çalışanlarının  gelecekteki ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak üzere tüm çalışanlarının katılımı ile 2004 yılında ISO 9001-2000 kalite belgesini almıştır. Böylelikle verimliliği yükseltip, sürekli iyileştirme prensiplerini kullanarak ürünü kaliteli bir şekilde ve zamanında müşteriye teslim ederek, ürünlerde çeşitliliği arttırarak, düşük maliyet ile çalışarak, rakiplere nazaran daha hızlı ürün ve hizmet vererek, müşteri memnuniyetini arttırmak mümkün olacaktır.
Kalitemizi daha kaliteli, insana ve doğaya zarar vermeyecek şekilde makine ve ürün güvenliğini gösteren CE belgesi ile kanıtlamış bulunmaktayız..
Firmamızın değişmeyen amacı:  YAPTIKLARIMIZLA YETİNMEYİP HER ZAMAN DAHA İYİYİ YAPABİLMEKTİR.

Albatros Endüstriyel Elektrik Süpürgesi

TMM üretimi Albatros sanayi tipi elektrik süpürgeleri endüstriyel alanlardaki mermer, marley, beton, halı ve plastik zeminlerdeki ince ve kaba tozları, metal talaşı, karton, iplik, kumaş, bez, küçük taş, kum ve yaprak parçaları gibi üretim artıkları ve istenmeyen maddeleri kolaylıkla vakumlamakta ve ayrıca her türlü ıslak vakum ihtiyacı için kullanılabilmektedir.
3 KW, 4 KW ve 5.5 KW olmak üzere üç farklı modelde üretimi yapılan vakum makineleri ayrıca 7.5 KW, 11 KW ve 15 KW merkezi toz toplama sistemleri olarak da imal edilmektedir.


            BLOWER ÇEŞİTLERİ